ردیف شقایق

  شقایق:
  این ردیف در سه طبقه (بدون وجودآسانسور)، و در هر طبقه، در چهار طرح مختلف با متراژ های تقریبی، 20 و 35 و 38 و 55 متر وامکانات لوازم یکسان احداث شده و تنها مسیر دسترسی به طبقات آن، استفاده از پلکان می‌باشد، ضمناً دیواره اطاق خواب سوئیت های این ردیف، توسط "پاراوان"(دیواره آکاردئونی) انتخاب شده تا در زمان نیاز، امکان باز و بسته شدن آن و ایجاد فضای بیشتر به سوئیت مقدور باشد.


  تذکر:
  پارکینگ ردیف‌های یاس-شقایق و زنبق در روبرو و به فاصله 143 متری از درب ورودی مجتمع قرار دارد..ضمناً با توجه به شرایط ساختاری موجود، به‌هیچ عنوان امکان ورود خودروی میهمانان ردیف‌های یاس-شقایق و زنبق به محوطهُ مجتمع (حتی در حد تخلیه و بارگیری اثاثیه) وجود ندارد.لیکن چرخ‌دستی‌های مخصوص جهت حمل آسان و راحت اثاثیه توسط نگهبان ارائه می‌گردد. لذا توصیه می‌گردد در صورتی که همراهان شما توان پیاده روی نداشته و یا شخصاً تأکید به ورود خودروی خود به محوطه مجتمع را دارید، لازم است صرفا از ردیف‌های خزر و لاله اقدام به رزرو نمایید. .

  تاریخچه فاز دوم مجتمع:
  با توجه به استقبال گسترده اعضاء محترم و چند برابر شدن  تعداد متقاضیان نسبت به سوئیت‌های موجود، جناب آقای محجوب دبیرکل محترم، جهت امکان بهره‌ مندی بیشتر دیگر اعضاء، دستور خرید زمین جنب ضلع شرقی مجتمع را، جهت افزایش تعداد سوئیت‌ها، (فاز دوم - ردیف‌های یاس-شقایق-زنبق) با پیش‌بینی احداث حدود یکصدوهفتاد "سوئیت آپارتمان" در سه ردیف( ردیف های شرقی و غربی در دوطبقه و ردیف وسط در سه طبقه) و همچنین زمین روبروی مجتمع، (که مشرف به دریا می باشد) را  با پیش‌بینی اولیه پنجاه واحد، صادر نمودند.(فاز سوم - فعلا به‌عنوان پارکینگ استفاده می‌گردد).