محوطه مجتمع

  محوطه ردیف‌های خزر و لاله


  فضایی زیبا با محیطی آرام و دلنشین

  این مجتمع دارای  فضائی زیبا با محوطه سازی منحصر به فرد، مشتمل بر آبشارها و آلاچیق‌های متعدد که بیشتر آنان در ساحل رودخانه واقع گردیده است.

   

  پارک پرندگان و حیوانات

  در اطراف میدان اصلی مجتمع، با ایجاد زیستگاه‌های زیبا و منحصر بفرد، بیش از 20 نوع حیوان و پرنده اهلی و غیر اهلی در معرض دید میهمانان محترم قرار داده شده که درسطح استان کم‌نظیر است.

   

  وسائل بدن سازی

  وسائل بدن‌سازی متنوعی در کنار رودخانه جهت استفاده میهمانان محترم مستقر گردیده است.


  گالی‌سَر

  نمونه‌ای از خانه روستائی گیلان، که به زبان محلی "گالی‌سَر" نامیده می‌شود در ابعاد کوچک‌تر جهت آشنائی گردشگران در داخل میدان اصلی مجتمع، درمعرض بازدید قرار گرفته است.


  کودک‌سرای لاله

  کودک‌سرای لاله، یک مجتمع تفریحی است، با ابعاد کوچک، اما با طراحی و مصالح مجتمع‌های بزرگ. هدف از طراحی و ساخت این مجتمع بی‌نظیر، فراهم آوردن فضایی برای تمرین زندگی واقعی، در قالب و باورهای کودکانه، خردسالان عزیز بوده است. امیدواریم خردسالان عزیز با استفاده از این امکانات، سالها خاطره خوش این لحظات را به‌خاطر بسپارند. این مجتمع در انتهای محوطه ردیف‌های خزر و در مجاورت پارکینگ می‌باشد.


  دریاچه

  دریاچه موجود در مقابل ردیف لاله با امکان قایقرانی و ماهیگیری. در مرکز این دریاچه سازه‌ای به صورت یک کشتی بزرگ در حال احداث است که قسمت
  اعظم عملیات عمرانی این مکان تفریحی بسیار زیبا و منحصر به فرد به پایان رسیده و انشاءاللّه در صورت وجود امکانات، مراحل تکمیلی آن نیز انجام خواهد گردید.


  وسائل رکابی

  جهت ایجاد امکانات بیشتر ورزشی-تفریحی میهمانان و فرزندان‌ ایشان، اقدام به طراحی و تولید وسایل نقلیه رکابی منحصر به فرد نموده که استفاده از آنها، ضمن انجام ورزش، لحضاتی شاد و خاطره انگیز را ایجاد می‌نماید.